Александр UR8RF

     Есть несколько возражений по заметке Егора Владимировича. На мой взгляд, слово конкурент не совсем подходит к одному из направлений нашего многогранного хобби – DX-ингу. В эфире мы все работаем в своё удовольствие. Включая радио, каждый из нас ставит свои цели и задачи. Я не буду затрагивать никаких других направлений, кроме DX-инга.

     Я считаю, если радиолюбитель не поставил изначально перед собой определённых целей, то ему это занятие может быстро стать неинтересным. Притом таких целей должно быть много. Как и у любого человека по жизни, так и у радиолюбителя по хобби должны быть три перспективы: ближняя, средняя и дальняя. Если человек живёт без перспективы, то-есть одним днём, это путь к деградации. 
Так вот, теперь по существу вопроса, поставленного Егором UY2RA: «А как нашему Саше Свистельнику. Чего ему не хватает?» 

Затверджено Радою ЧОВЛРУ 16 грудня 2014 року.

Радіоаматори Чернігівщини, не члени ЛРУ, повинні обрати відповідального, який буде займатись QSL-сервісом серед не членів ЛРУ в поточному році. Цей відповідальний повинен публічно пообіцяти всім не членам ЛРУ, що він сумлінно виконає всю покладену на нього роботу.

Після 15 березня 2015 року відповідальний отримує інформацію з QSL-бюро ЧОВЛРУ про загальну вагу QSL-карток, які не належать членам ЧОВЛРУ в поточному році. Відповідальний оплачує скарбнику ЧОВЛРУ відповідну суму з розрахунку 50 гривень за кілограм та повідомляє про свої реквізити, необхідні для Нової Пошти (номер моб. телефону, місто та № відділення). Після отримання оплати, QSL-картки Новою Поштою надсилаються на відповідального. Сторона, що сплачує послуги – одержувач. За подальше розповсюдження QSL-карток серед не членів ЛРУ Чернігівське обласне відділення ЛРУ відповідальності не несе.

Дане рішення прийнято тільки на 2015 рік і буде переглянуто на наступний термін. Дане рішення припиняє свою дію в разі прийняття в ЛРУ нового «Положення про QSL-бюро ЛРУ» або в разі прийняття доповнень до діючого «Положення про QSL-бюро ЛРУ», якщо там буде прописаний спосіб отримання QSL-карток не членами Ліги радіоаматорів України.

Олександр UR8RF

Про наявність або відсутність QSL-бюро в тій чи іншій країні (території) світу легко дізнатись, відвідавши сайт IARU.

http://iaru.org/qsl-bureaus.html

Тут є і всі адреси QSL-бюро, що дає можливість самостійно відправляти картки.

Дуже корисно періодично заглядати на сайт, тому що інформація час від часу змінюється.

Олександр UR8RF

Как отправить карточку DX-ам работавшим на этой неделе:

A63DI-IZ8CLM, 8Q7UX-IK0FUX, 5R8IC-F6ICX, HC2AO/8 HC2RCT/8-RC5A, 7Y9A-7X2MV, 6V1A-6W7JX, XV9NPS-JA2NPS, VQ9XR-N7XR(D), KC4USV-K1IED, HK1N-EA5KB, 6Y6N-DK9PY, RI1ANT-RW1AI, 7O2A-UA3DX, CX6DZ-(D)

* (D) - только директ